Yarışma Bilir – Bilgi Yarışması

Yarışma Bilir oyunu VohoGames tarafından Android platformu için geliştirilen tamamen ücretsiz bir tür mobil eğlencelik bilgi oyunudur. Oyun Google Play’ e yakın bir tarihte geldiğinden şu ana kadar pek tanınmıyor ancak oyunun göz yormayan ekranı ve epey eğlenceli oluşuyla kısa bir sürede popüler olabilir. Şimdi Yarışma Bilir oyununa bir göz atalım.

Yarışma Bilir Oyun Tanıtımı

Yarışma Bilir Oyun Tanıtımı

Yarışma Bilir oyununda 6 5 farklı kategori ve 2 farklı oyun modu bulunmaktadır. İlk mod diğer bilgi oyunlarındaki gibi 4 şık arasından çoktan seçmeli olarak oynanan mod. Diğeri ise farklı kategorilerden karışık olarak gelen soruları doğru ya da yanlış olarak yanıtladığımız moddur.

Yarışma Bilir eğlencelik bilgi yarışması oyunuOyunda yer alan kategoriler sırasıyla genel kültür, tarih, coğrafya, sanat ve spordur. Oyunda sorular karşımıza soru setleri halinde gelmektedir. Her bir soru setinde toplam 20 adet soru bulunmaktadır ve her setin başında seçtiğimiz kategori içerisindeki soru havuzundan rastgele 20 soru seçilmektedir. Her bir soruyu cevaplayabilmek için toplam 20 saniyemiz var.

Süre bittiğinde soruyu cevaplayamamışsak oyun sadece duraklar ve daha sonra kaldığımız yerden devam edebiliriz. Doğru-Yanlış modunda dikkat etmemiz gereken bir kısım var. Soruları cevaplarken doğru ve yanlış butonlarının yerleri sürekli değişmekte. Cevaplamadan önce doğru butona tıkladığınızdan emin olun. Yarışma Bilir oyununu oynayabilmek herhangi bir üyelik gerektirmemektedir. Giriş kısmında da bahsettiğimiz gibi oyun arayüzünde seçilen renkler göz yormayacak şekilde seçilmiştir.

Yarışma Bilir oyununu aşağıdaki buton ile Google Play üzerinden tamamen ücretsiz olarak Android akıllı cihazlarınıza indirebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir