Stickman Army : The Defenders – Çöp Adam Ordusu

Stickman Army : The Defenders oyunu PLAYTOUCH şirketi tarafından Android ve IOS platformları için geliştirilen bir tür mobil aksiyon oyunudur. Oyun şu ana kadar tüm dünyada toplamda 5 milyona yakın indirilmeye sahiptir. Diğer aksiyon oyunlarından biraz daha farklı olan Stickman Army : The Defenders oyununa aslında bir tür strateji oyunu da denebilir. Gelin şimdi beraber bu oyuna kısaca bir göz atalım.

Stickman Army : The Defenders Oyun Tanıtımı

Stickman Army : The Defenders Oyun Tanıtımı

Stickman Army : The Defenders oyununun hikayesine göre bir grup devrimci ülkeyi bölmek ister. Ülkenin son umudu olarak oyunculardan çöp adam ordusu ile devrimcilere karşı koymaları istenir. Ülkenin her yerinde devlet kurumlarına saldıran istilacıları durdurun ve ülkeyi kurtarın.

Stickman Army : The Defenders aksiyon oyunuOyun diğer aksiyon oyunlarından biraz farklı. Oyunda toplamda 4 farklı harita ve her haritada onlarca farklı bölüm bulunmaktadır. Oyunda bir devlet kurumunun önünde yer alan 5 şeritlik bir yol boyunca istilacılar yaklaşmaktır. Yapmamız gereken ekranın sol tarafından seçtiğimiz türde askerleri istalacıların önlerine koymak. Bu sayede askerler istilacılarla savaşıp yok edebilecekler.

Ancak istediğimiz kadar asker koyamıyoruz. Oyunda paraşütle düşen enerji diyebileceğimiz puanlar bulunmakta. Her askeri çıkartmak için belli bir sayıda bu puanlara ihtiyacımız var. Oyunda 20’den fazla çeşitte asker bulunmakta. Bu askerler otomatik tüfek kullananlardan, bomba atanlara ve helikopter kullananlardan bozuka atanlara kadar değişmekte. Kendi ordunuzu kurun ve istilacıları durdurun.

Stickman Army : The Defenders oyununu aşağıdaki butonlar ile Google Play ve App Store üzerinden ücretsiz olarak akıllı cihazlarınıza indirebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir