Squad Strike 2

Squad Strike 2 oyunu Value şirketi tarafından Android platformu için geliştirilen tamamen ücretsiz bir tür mobil aksiyon oyunudur. Oyun hepimizin bildiği Counter-Strike benzeri bir oyundur. Oyun şu ana kadar 5 milyon yakın indirilmeye sahip olmasına rağmen bizce kısa sürede indirilme sayısını birkaç kat katlayacaktır.

Squad Strike 2 Oyun Tanıtımı

Squad Strike 2 Oyun Tanıtımı

Squad Strike 2 oyunu yukarıda da bahsettiğimiz gibi Counter Strike benzeri bir oyundur. Oyunda yer alan silahlarda haritalar da CS’ye büyük oranda benzemektedir. Oyunu online olarak veya offline olarak oynayabiliyoruz. Squad Strike 2′ nin diğer aksiyon oyunlarından farklarından biri çevrimdışı modda botlara karşı oynayabilimemizdir.

Squad Strike 2 aksiyon savaş oyunuÇevrimdışı modda haritada yer alacak bot sayını hem kendi takımımız hemde arşı takım için ayarlayabilmekteyiz. Offline modu seçtikten sonra karşımıza oyunla ilgili ayarlar gelir. Bunlar bot sayısı, botların yeteneği, maç puanı ve harita seçimidir. Botlar yeteneklerine göre 1 ile 9 arası puana sahip olabilir. Oyunda toplamda 6 farklı harita bulunmaktadır ve yukarıda bahsettiğimiz gibi haritalar CS oyunundan alınmıştır.

Son olarak ayarlar kısmında bahsetmediğimiz maç puanı kısmı maçın kaçta biteceğini belirler. Öldükten sonra maç puanına ulaşmadıysa eğer herhangi bir taraf sürekli yeniden diriliriz. Şimdi biraz oyunun oynanışından bahsedelim.Oyun diğer birçok aksiyon oyununa benzer şekilde oynanır. Ekranın sol alt tarafındaki joystick ile karakteri hareket ettirebilirsiniz. Ekranın boş olan herhangi bir yerini kaydırarak bakış açısını değiştirin. Sağ alt taraftaki üzerinde mermi bulunan buton ateş etmeye ve altındaki buton ise dürbün görevi görmektedir.

Squad Strike 2 oyununu aşağıdaki buton ile Google Play üzerinden ücretsiz olarak Android akıllı cihazlarınıza indirebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir