Şeker Patlatma

Şeker Patlatma, VohoGames tarafından geliştirilen Match 3 tarzında bir tür mobil klasik oyundur. Diğer Match 3 oyunlarından oyun başlangıcında daha fazla özel eşya verilmesi ve daha kısa sürede can yenileme özellikleri ile ayrılmakta. Bu sayede Şeker Patlatma oyunu daha eğlenceli bir hale geliyor.

Şeker Patlatma klasik oyunŞeker Patlatma Oyun Tanıtımı

Şeker Patlatma oyununda amaç diğer Match 3 oyunlardaki gibi ekrandaki şekerlerden aynı olan en az 3 tanesini alt alta veya yan yana birleştirerek yok edin. Aynı anda 4 veya daha fazla şekeri yok edilirse ekstra özelliklere sahip yeni şekerler oluşmakta. Daha sonra ekstra özelliklere sahip olan bu şekerleri patlatarak daha fazla şeker patlatabilir ve çok daha fazla skor kazanabilirsiniz.

Oyunda zorluk seviyelerine göre sıralı onlarca farklı bölüm bulunmakta. Şimdi kısaca oyunun ara yüzünü tanıyalım. Oyun ekranının sağ üst köşesinde Target yazısı altında o bölümde hedeflenen puan yazmakta. Ekranın sol üst tarafında ise o andaki puanınız bulunmaktadır. Üst orta Şeker Patlatma Oyun Tanıtımıtarafta kaç hareket hakkınız kaldığı yazmakta.

Ekranın alt tarafındaki butonlarda ise bir takım güçlendirmeler yer almaktadır. Bunlar ekstra 5 hamle hakkı, beğenmediğimiz şekerin yerini değiştirme hakkı, yakınındaki şekerin yerini değiştirme ve son olarak şeker patlatma hakkıdır. Belirli sayıda elmas karşılığında bu güçlendirmeleri satın alıp oyunu daha kolay ve eğlenceli bir hale getirebilirsiniz.

Şeker Patlatma oyununu aşağıdaki buton ile Google Play üzerinden akıllı telefonlarınıza yada tabletlerinize ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Şeker Patlatma oyun tanıtımı

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir