Puppet Soccer 2014 – Kafa Topu

Puppet Soccer 2014 oyunu NUXGAMES şirketi tarafından Android ve IOS platformu için geliştirilen tamamen ücretsiz bir tür mobil spor oyunudur. Oyun oynanışı ve grafikleri itibari ile dünyaca meşhur olan ve ülkemizde de epey sevilen kafa topu oyununa benzemektedir. Puppet Soccer 2014, şu ana kadar tüm dünyada 10 milyona yakın indirilmeye sahiptir. Şimdi gelin Puppet Soccer 2014 oyununa kısaca bir göz atalım.
Puppet Soccer 2014 Oyun Tanıtımı

Puppet Soccer 2014 Oyun Tanıtımı

Puppet Soccer 2014, yukarıda da bahsettiğimiz gibi kafa topu oyununa epey benzemektedir. Oyunda 2 farklı oyun modu vardır. Bunlardan ilki turnuva modu diğeri ise arkadaşlarınızla aynı telefon üzerinden 2 kişi oynayabileceğimiz moddur. Oyuna oynayabileceğimiz 32 farklı ülke takımı bulunmakta.

Puppet Soccer 2014 spor oyunuHer takımda 7 farklı oyuncu vardır. İstediğimiz takımdan bir oyuncuyu oyun içerisinde kazandığımız elmaslarla veya oyunda izlediğimiz kısa reklamlardan elde ettiğimiz elmaslarla satın alabiliriz. Başlangıçta her takımdan 1 oyuncu açık olarak gelir. Her karakterin şut, koşu ve zıplama olmak üzere geliştirilebilen 3 farklı yetenepi bulunmakta. Bunları da yine oyunda elde ettiğimiz altınlarla geliştirebiliriz.

Şimdide biraz Puppet Soccer 2014’ün oynanışında bahsedelim. Oyunda 4 farklı kontrol bulunmakta. Bunlara sağa ve sola hareket tuşları, zıplama ve şut çekmedir. Hareket ve zıplama butonları ok tuşları ile şut butonu ise krampon simgesi ile gösterilmekte. Oyunda istersek butonların yerlerini değiştirebiliriz.

Puppet Soccer 2014 oyununu aşağıdaki butonlar ile Google Play ve App Store üzerinden ücretsiz olarak akıllı cihazlarınıza indirebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir