Pixel Combat Multiplayer

Pixel Combat Multiplayer oyunu Mithril Games şirketi tarafından Android ve IOS platformları için geliştirilen 3 boyutlu ücretsiz bir tür mobil aksiyon oyunudur. Oyun şu ana kadar tüm dünyada toplamda 10 milyona yakın indirilmeye sahiptir. Oyun Counter Strike benzeri bir aksiyon oyunudur. CS’nin haritalarından, silahlarına kadar birçok öğesi Pixel Combat Multiplayer oyununda da mevcuttur.

Pixel Combat Multiplayer Oyun Tanıtımı

Pixel Combat Multiplayer Oyun Tanıtımı

Pixel Combat Multiplayer oyunu yukarıda da bahsettiğimiz gibi Counter Strike oyununa benzeyen bir tür mobil aksiyon oyunudur. Oyunun adından da anlaşılacağı üzere oyun multiplayer yani çok oyunculudur. Oyuna ilk girdiğimizde önümüze direk dünyanın her tarafından oyuncuların yer aldığı bir oyun odaları listesi çıkmaktadır. Burada istersek var olan bir odaya katılabilir istersek de yeni bir oda kurabiliriz.

Pixel Combat Multiplayer aksiyon oyunuOrtalama olarak oyunda aynı anda 200 civarı oyuncu bulunmaktadır. Yani oyuncu bulmakta sıkıntı çekmiyoruz. Oyunda CS oyunundan da alıntılar içeren toplamda 20 harita bulunmaktadır. Bunların arasında fps oyun severlerin bildiği dust, nuke gibi haritalarda yer almaktadır. 2 farklı oyun modu bulunmaktadır. Bunlar team deatmatch ve deatmatch oyun modlarıdır.

Deatmatch modunda önce toplam öldürme sayısına ulaşan takım kazanmaktadır. Diğer modda ise takımca toplam öldürme sayısına erişen takım kazanır. Oyunda odalar 4, 8, 12 ve 30 kişilik olarak ayarlanmakta. Oyunun kontrolleri ise diğer mobil aksiyon oyunlarıyla neredeyse aynı. Ekranın sol tarafındaki kısım joystick görevi görüp karakterimizi hareket ettirmeye yarar. Sağ alt tarafta ise zıplama, mermi doldurma, ateş etme ve yakınlaştırma butonları bulunmakta.

Pixel Combat Multiplayer oyununu aşağıdaki butonlarla Google Play ve App Store üzerinden tamamen ücretsiz olarak akıllı cihazlarınıza indirebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir