Flick Shoot 2 – Serbest Vuruş

Flick Shoot 2 oyunu MobileCraft şirketi tarafından Android ve IOS platformları için geliştirilen tamamen ücretsiz bir tür mobil spor oyunudur. Oyunda amacımız kullandığımız serbest vuruşların hepsini gole çevirmek. Bu anlamda oyun bir tür serbest vuruş oyunu da sayılabilir. Flick Shoot 2 oyunu şu ana kadar tüm dünyada 50 milyona yakın indirilmeye sahiptir. Kısaca Flick Shoot 2’ye bir göz atalım.

Flick Shoot 2 Oyun Tanıtımı

Flick Shoot 2 Oyun Tanıtımı

Flick Shoot 2 oyununda 2 farklı oyun modu bulunmaktadır. Bunlar tekli ve çoklu oyun modudur. Tekli oyun modu içerisinde oynayabileceğimiz 4 farklı kategori vardır. Bunlar meydan okuma, sonuna kadar, zamana karşı ve tek top kategorileridir. Meydan okumada amaç her bir seviyede bize verilen puan hedefine ulaşmaktır. Oyunda gole çevirdiğimiz her serbest vuruş için puan almaktayız.

Flick Shoot 2 spor oyunu Aldığımız puanlar 90, 60 veya 30’a atmamıza göre değişiklik gösterir. Sonuna kadarda ise toplamda 10 adet serbest vuruş kaçırma hakkımız var. Bu 10 topla atabildiğimiz kadar gol atmaya çalışıyoruz. Zamana karşı modunda ise bu sefer gol atabilmek için sadece 60 saniyemiz var. 60 saniye içerisinde olabildiğince fazla gol atın.

Son olarak ise tek top modunda, sonuna kadar modunda sahip olduğumuz 10 toptan sadece birine sahibiz. Yani sadece 1 top kullanma hakkımız var. Flick Shoot 2 oyununun oynanışı ise son derece basit. Şut çekmek için elinizi istediğiniz noktaya doğru kaydırın. Falso vermek için ileri kaydırırken aynı anda sağa veya sol spin verin. Oyunun bir özelliğide top havadayken de topa yön verebiliyor olmamız. Şut çektikten sonra top kaleye gitmeden önce de ekranı sağa yada sola kaydırarak havada falso verebiliriz.

Flick Shoot 2 oyununu aşağıdaki butonlar ile Google Play ve App Store üzerinden ücretsiz olarak akıllı cihazlarınıza indirebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir