Deer Hunter – Geyik Avcısı

Deer Hunter 2017 oyunu GLU şirketi tarafından Android ve IOS platformları için geliştirilen tamamen ücretsiz bir tür mobil aksiyon oyunudur. Oyun ülkemizde çok fazla rağbet görmese de dünya çapında epey bilinen bir oyundur. Daha önce şirket oyunun birkaç farklı sürümünü daha piyasaya sürmüştü. Oyun şu ana kadar tüm dünyada toplamda 50 milyona yakın indirilmeye sahiptir.

Deer Hunter 2017 Oyun Tanıtımı

Deer Hunter 2017 Oyun Tanıtımı

Deer Hunter 2017 oyunu adından da anlaşılacağı üzere bir tür avcılık oyunudur. Oyunda geyik ve benzeri yaban hayvanlarını avlamaktayız. Bunun için dürbünlü av tüfekleri veya pompalı tüfekler kullanabiliriz. Oyunun grafikleri oldukça etkileyici ve oynanışının da oldukça basit olması ve aynı zaman benzeri oyunların sayısının epey az olmasıyla Deer Hunter 2017 daha da fazla popüler bir oyun olma yolunda ilerlemekte.

Deer Hunter 2017 mobil aksiyon oyunuOyunda 3 farklı mod vardır. Biri sıradan avcılık görevleri yaptığımız gunning mode. Diğeri zıpkın ile denizde balık avladığımız oyuna yeni gelen spearfishing mode. Sonuncusu ise köpekle beraber avlandığımız köpekle avlanma modudur. Her bir mod içerisinde birbirinden eğlenceli onlarca farklı bölüm bulunmakta.

Şimdi biraz Deer Hunter 2017 oyununun oynanışından bahsedelim. Oyunda sadece 3 farklı kontrol bulunmakta. Ekranın sol alt köşesindeki buton ile yakınlaştırabiliriz. Dürbünlü silahlarda dürbün açıldıktan sonra gelen ekranda ibreyi aşağı doğru kaydırarak yakınlaştırmanın seviyesini arttırabiliriz. Son kontrol ise sağ altta bulunan ateş etme butonudur.

Deer Hunter 2017 oyununu aşağıdaki butonlar ile Google Play ve App Store üzerinden akıllı cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir