Counter Terrorist-SWAT Strike

Counter Terrorist-SWAT Strike oyunu 8Square şirketi tarafından Android platformu için geliştirilmiş tamamen ücretsiz bir tür mobil aksiyon oyunudur. Oyunun adından da anlaşılacağı üzere oyun Counter Strike oyununa büyük oranda benzemektedir. Bir tür mobil Counter Strike’ta diyebileceğimiz oyunun grafikleri ve oynanışı epey etkileyici gözüküyor.

Counter Terrorist-SWAT Strike aksiyon oyunu

Counter Terrorist-SWAT Strike Oyun Tanıtımı

Counter Terrorist-SWAT Strike oyununda 2 farklı oyun modu bulunmaktadır. Bunlardan biri easy mode diğeri ise hell mode’dur. Oyunun malesef Türkçe dil desteği bulunmamaktadır. Bu mod isimlerini Türkçe’ye kolay mod ve cehennem modu olarak çevirebiliriz. Şimdi biraz oyunun oynanışından bahsedelim.

Counter Terrorist-SWAT Strike Oyun TanıtımıEkranın sol alt tarafında yer alan joystick ile karakterimizi hareket ettirebiliriz. Ekranın boş olan herhangi bir yerini kaydırarak ise karakterin bakış açısını ayarlayın. Ekranın sağ tarafında üstte her bölümde öldürülmesi gerek düşman sayısı ve o ana kadar öldürdüğünüz düşman yazmakta. Onun altında silah değiştirmemiz için yani tüfekten tabancaya ve tabancadan bıçağa geçme butonu ve bunun hemen altında ise silahlar için yakınlaştırma butonu bulunmakta.

Dürbün butonunun altında zıplama butonu ve onun yanında ise reload butonu yer almaktadır. Farkettiğiniz üzere herhangi bir ateş etme butonu yok. Oyunda cross düşmanların üzerine geldiğinde karakter otomatik olarak ateş etmektedir. Oyunda bilgisayarda oynadığımız Counter Strike oyununda yer alan silahlardan hemen hemen hepsi bulunmaktadır. Tabancalar, keskin nişancı tüfekleri, otomatik tüfekler ve pompalı tüfekler mevcuttur.

Counter Terrorist-SWAT Strike oyununu aşağıdaki butonlar ile Google Play üzerinden tamamen ücretsiz olarak akıllı cihazlarınıza indirebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir